Vabastav hingamine

Vabastav hingamine

Juba üle kümne aasta tagasi käisin ma erinevatel hingamiskoolitustel. Kuna ma kogesin sügavalt, et see meetod tõesti toimib, siis õppisin hingamisterapeudi kursustel kus juhendajaks oli vabastava hingamise meetodi leiutaja, ameeriklane Leonard Orr. Hiljem olen ennast veel täiendanud Binnie A.Dansby ja Dan Brule workshoppidel. Läbi vabastava hingamise on võimalik tervendada ärevust, maandada stressi, vabaneda unepuudusest ja jääda rahumeelseks igas elusituatsioonis.

Kuidas vabastav hingamine toimub

Hingaja lamab selili ning hingab läbi juhendamise sujuvalt ja rütmiliselt. Väljahingamine toimub täiesti lõdvestunult ja pingutuseta. See ongi põhiline erinevus võrreldes meie tavalise hingamisviisiga. Viies kehasse rohkem hapnikku aktiveerib ärkav eluenergia kehapinged nii, et neist saab läbi hingata ja väga sügavale emotsioonidesse rännata ning negatiivsest vabaneda. Hingamine on väga võimas stressi ja pingete maandamiseks ning sügaval oma siseilmas rändamiseks.

Vabastava hingamise teraapiaid viib läbi Indres Viirsaar


513 1111
indres@olenhoitud.ee

Rännakud iseendasse, kogemusnõustamine, konstellatsioonid, suhte- ja paariteraapia, vabastav hingamine, toitumisalane nõustamine

Ingrid Joya Tsirel   joya@olenhoitud.ee   505 1567

Indres Viirsaar   indres@olenhoitud.ee    513 1111