Armastuse Rännakud

Olla armastatud ja soov armastada, tunda kirge, iha ja seda, et ma olen kuulatud ja mõistetud on midagi, ilma milleta me ei saa elada ja milleta on keeruline tunda rahu enda sees. Inimene on loodud kuhugi kuuluma, olema koos, vajab enda kõrvale teist hinge, kellega koos areneda, kasvada, nautida ja lihtsalt olla. Teiselt poolt vajame me kõik ka oma aega ja ruumi mõistmaks oma vajadusi ja leidmaks oma sisemise tasakaalu. Iseenda armastamine on aluseks ka kõikidele teistele suhetele meie ümber. Kergus, rahu ja rõõm iseendas ja samas rahuldust pakkuv paarisuhe on ühtaegu parim asi ja suurim väljakutse, millega me oma siinsel teekonnal ilmselt kokku puutume. Armumisest ja suurest kirest peaks arenema üksteist toetav ja tõstev suhe. Rutiini ja kohustuste varjus on nii mõnigi kord paras väljakutse iseendaga ja oma kallimaga armastuses olla, osata päriselt kuulata ja julgeda oma vajadustest rääkida.

Teraapiline rännak avatud südametele (grupis) on kui kohting iseendaga avamaks oma südant soovitud partnerlusele. Läbi lihtsate, samas sügavate kogemiste ja taipamiste lubame endal tunda tingimusteta armastust iseendas ja iseenda vastu. Loome oma südames õige seisundi soovitud partnerluse kogemiseks. Räägime iseenda armastamisest ja suhetest ning rändame koos kohta, kus saab praeguses hetkes kohal olla ja oma ellu soovitud armastust luua. Kõik meie suhted peegeldavad seda kui palju me ise ennast armastame. Keegi teine ei saa mind mõista, toetada, väärtustada ja armastada rohkem kui ma ise seda teen. Me kõik vajame tähelepanu, pehmust, turvalisust, hellust ja lihtsalt olla armastatud. Meie minevik koos kõikide solvumiste, haiget saamistega, kogetud valude ja omaks võetud mustritega on tegelikult ainult üks lugu, mida me ise endale räägime ja millesse usume. Vabastame koos mustreid ja uskumusi, mis meid enam ei kanna ja lubame tunda õnne ning rõõmu elamisest praeguses hetkes.

Individuaalsetel rännakutel toetame ja hoiame me Sind just täpselt sellisel moel nagu Sa hetkel kõige enam vajad. Olgu selleks siis paarisuhetega või teiste oluliste lähisuhetega seonduv, seksuaalsusega seotud teemad või holistiline perspektiiv tervise teemadel.

Teraapiline Armastuse Rännak paaridele on imeline võimalus võtta aega iseendaga või kallimaga kahekesi olemiseks, minna uuesti sellesse kohta, kus Sinu süda on avatud ja kõike saab mõista ning sellest rääkida ilma solvumiste, pettumuste ja valuta. See on kui taaskohtumine selle inimesega enda kõrval, kellesse Sa ükskord armusid, uus võimalus taastada sügav sisemine ühendus ja päriselt südamest südamesse rääkida, avades enda sügavamid kihte nii endale kui ka oma kaaslasele. Ainus mida me siin elus päriselt soovime, on olla õnnelik ja see, et minu kõige kallimad oleksid õnnelikud ja neil oleks hea. Igaühe armastuse keel on eriline ja individuaalne, tihtilugu ei saa me ka ise päris täpselt aru, mida me oma kaaslaselt vajame ja mida ise pakkuda saame. Enamus probleeme ja tülisid saavad alguse rahuldamata vajadustest lapsepõlves, seesmisest sügavast igatsusest ja ootustest. Avades oma hinge hellalt ja õrnalt kui lilleõie, tehes nähtavaks kogu ilu ja headuse enda sees anname me ka ümbritsevatele inimestele võimaluse seda armastust vastu võtta, mind mõista, toetada ja usaldada.

Top 5 asja mida saab teraapiliselt Armastuse Rännakult paaridele endaga kaasa võtta:

5. Kerguse ja rõõmu toomine oma suhtesse. Kahekesi koos unistamine ja mängimine. Kergus tuleb alati läbi kerguse. Soovitud armastuse loomine oma igapäevaellu käib läbi armastuse lubamise ja kogemise.

4. Puudutamine ja hellus on lähisuhete üks väga oluline osa. Suhtleme oma kallimaga imelises puudutuste ja ka teistes armastuse keeltes (läbi hingamise, nägemise, kuulmise).

3. Igas hetkes kohal olemine on midagi, läbi mille me saame endast ja meist ümbritsevast teadlikuks. Minevikku ega tulevikku ei ole reaalsuses olemas, ainus mida me saame kogeda, on see hetk siin ja praegu. Naudime siis seda kahekesi koos olles ja laseme lood minevikust lahti. Kogetud traumasid, haiget saamisi, solvumisi ja hingehaavasid ei ole vaja endaga kaasas kanda, vaid saame need tänutundega lahti lasta ning kerguses edasi minna. Tihti me seame armastusele tingimused. Justkui saades midagi väljastpoolt või jõudes kuhugi saame alles kogeda tõelist armastust. Armastus on aga kogu aeg ja igal pool olemas, seda ei pea välja teenima. Piisab vaid kui luban endal armastuse vastu võtta.

2. Oma tunnete, vajaduste ja soovide väljendamine on väga oluline. Jäädes lootma sellele, et minu partner peaks justkui ise ära arvama mis mulle meeldib või mida ja kuidas mina vajan, on pettumused ja solvumised juba ette teada. Mis tekitab minus turvatunde, tunde, et ma olen tähele pandud, väärtustatud, armastatud ja hoitud? Räägime ja jagame. Mina olen oma elu looja ja vastutan oma õnne eest ise.

1. Kõik meie suhted peegeldavad seda kui palju me ise ennast armastame. Keegi teine ei saa mind mõista, toetada, väärtustada ja armastada rohkem kui ma ise seda teen. Räägime iseenda väärtustamisest, endale andestamisest ja enda armastamisest.

Oluline tagasiside, mida oleme paaridelt peale teraapilisel Armastuse Rännakul käimist saanud:

1. Paarid saavad peale Armastuse Rännakut üksteisega paremini rääkida.

2. Paarid on peale rännakuid kogenud paremat seksi ja võimsamaid orgasme.

3. Paarid on tänulikud tööriistade eest mis me neile kaasa anname omavahelise suhtluse lihtsustamiseks ja tülide pehmemaks lahendamiseks.

4. Paljud naised on öelnud, et leidsid üles naiselikkuse iseendas ja paljud mehed on öelnud, et said ühenduse oma tunnetega ja mõistavad nüüd paremini mis need tunded üldse on.

5. Paljud paarid on öelnud, et tegelikult nad justkui teadsid osasid asju mis me rännakutel jagame varem ka aga samas on väga vaja, et keegi meile neid lihtsaid ent olulisi asju meelde tuletaks ja läbi selle aitaks omavahelist suhet veel paremaks teha. Tihti on ka imestatud, et miks neid elulisi teadmisi koolis lastele ei õpetata, et iseendast teadlikum ja lihtsalt õnnelikum olla.

Armastuse Rännak paaridele tutvustav video:

Tutvustav video Armastuse Rännakust paaridele Teadvusteraapia Keskuses Tallinnas:

Armastuse Rännakuid paaridele, üksikutele südametele ja individuaalselt viime me läbi mitmel erineval moel:
  • Privaatne teraapiline rännak tseremoniaalse kakaoga. Kestus 2-2,5h. Hind 200 eurot.
  • Privaatne teraapiline rännak kestusega 4-5 tundi. Rännaku lõpus pakume kerget vahepala. Hind 400 eurot.
  • Teraapilisi rännakuid gruppidele viime me läbi erinevates keskustes, festivalidel ja ka eritellimustel privaatselt. Kestus on 3h. Hind 35 eur/osaleja või kokkuleppel.

See on kerge ja samas sügav, teraapiline aeg paarilt paarile või personaalselt, täiuslikus nais- ja meesenergia harmoonias, mille käigus räägime just nendest soovidest, vajadustest, hirmudest, seksuaalsusega seonduvast ja millest iganes, mis on teile olulised ja aitavad leida taas üles sügav armastus ja kirg teineteise suhtes, üksteist paremini mõista, osata kuulata ja armastavalt rääkida. Jagame kogemusi ja perspektiive, mida oleme saanud läbi oma isiklike kogemuste, läbi teiste paaride ja südamete ning laiast ilmast õpitu.

Ükski suhte toimimise viis ei saa olla õige ega vale. Samuti nagu ei ole olemas universaalset head ega halba. Ainult üks asi on oluline: mis on Sulle päriselt hea! Mõnikord on meil lihtsalt vaja meeldetuletust ja teejuhatust, kuidas alustuseks iseendast ja seejärel oma partnerist paremini aru saada, ennast väljendada ning üldse lubada ja kogeda tõelist lähedust ja armastust.

Armastuse Rännakul on veel palju nüansse. Oluline on, et paarid mõistavad üksteist peale seda paremini, leiavad ühise keele koos edasiminemiseks ja saavad nippe endas ja oma suhtes sügavamate kihtide kogemiseks.

???? Hoiame ja armastame üksteist! ????

Ingrid Joya & Indres

Ingrid Joya Tsirel
505 1567
joya@olenhoitud.ee

Indres Viirsaar
513 1111
indres@olenhoitud.ee

 

Tagasiside

 

Oleme oma mehega koos olnud 6 aastat, meil on mitu väikest last ja olukord on olnud rohkem kui pingeline. Kumbki meist ei ole osanud oma tõelisi vajadusi ja varjatud tundeid väljendada. Oli palju solvumisi ja lõputuid tülisid. Olime mõlemad õnnetud. Kõik muutus totaalselt, kui tegime Armastuse Rännaku koos Ingridi ja Indresega! Me avasime mõlemad oma südamed, rääkisime ja päriselt kuulasime. Kui enda valu sai tervendatud oli võimalik esmakordselt mitte ainult mõista vaid tunda teise käitumise osas empaatiat. Avastasime palju ühist ja armastus kasvas veel enam. Kõige olulisemad olid need tööriistad, mis kaasa saime, mida rakendada, et erimeelsused armastusega lahendada, kuidas end väljendada nii, et teine päriselt ka kuulab ja teeb koostööd. Olen südamest tänulik Ingridile ja Indresele, kuna nad aitasid meie keerulise suhte muuta kordades õnnelikumaks ja kvaliteetsemaks. Olen saanud naisena tagasi turvatunde ja usu oma valikute ja elu kohta. Ühtlasi naudin nüüd oma mehega koosolemist, sest tean ja tunnen, et olen kuulatud ja mõistetud. Aitäh armasad Ingrid ja Indres, et aitasite meie suhte luua imeliseks ❤️.

Helen & Allar

????

Aitäh teile, et te sellist asja teete. Kui me peale rännakut kodus teineteise kehasid taasavastama hakkasime sain vist elu kõige võimsama orgasmi, sest ma suutsin ennast armastada ja oma meest armastada ja ennast täielikult vabaks lasta ☺️????❤️.

Triinu

????

Meile rännak väga meeldis. Saime ühise teadmise, et teeme tegelikult ju kõike vajadusest olla armastatud. Tänu sellele saime esimese tüli peale rännakut neutraalsel tasandil selgeks räägitud, sest me võtsime kõike tunnete tasandil ja mina vormis :-).
Ma esimest korda mõistsin oma kaaslase vajadust täpselt ja ei võtnud seda süüdistusena.
Suured-suured tänud teile meid juhendamast!
Ps. Alar veidi kartis, et ta ei julge ennast avada, aga talle väga meeldis see õhkkond ja kõik oli väga vaba.
Veel kord suured tänud teile!”

Helen & Alar

????

Sain tänu imelisele juhusele teada, et imed on tõepoolest olemas ja need võivad sinu elus reaalsuseks saada ühe väikese hetkega. Olen oma paarisuhtes käitunud terve elu nagu tavalisele eesti mehele kohane, vürtsitades seda pidevate kõhkluste, ebakindluse ja otsingutega. Ma ei olnud endalt kunagi vaevunud küsima, kuidas minu naine ennast sellises suhtes tunda võiks. On täiesti loogiline, et sellises suhtes ei saa toimida kahepoolne, siiral armastusel põhinev usaldus. Nii on meiegi suhe tihti kuristiku serva peal kõikunud. Kui ma sain teada, et Indres Viirsaar ja Ingrid Joya Tsirel viivad Teadvusteraapiakeskuses läbi paaridele mõeldud rännakut, otsustasin kerge skeptitsismiga hinges seda proovida. Minu paarisuhtesse oli tekkinud just järjekordne ärev hetk.
Mis edasi juhtus, ei ole sõnadesse pandav. Ma ei tea, mis on see salajane retsepti osa, mida Indres ja Ingrid seal rännakul ruumi loomisel kasutasid, kuid kõik hakkas hargnema justkui mingis teises reaalsuses. Mina rääkisin siiralt puhtast südamest. Minu naine rääkis siiralt puhtast südamest. Mul lihtsalt pisarad voolasid. Ma tundsin järsku nii suurt armastust oma naise vastu, mida ma ei ole kunagi kogenud. Ja teate mis! See tunne ei ole üle läinud. Kui mind ei ole kodus, ootan südames põnevuse ja ärevusega, et saaksin minna koju ja kohtuda oma imelise naisega. See ei ole EGO-l põhinev igatsus vaid puhas ja siiras tingimusteta armastus. Mul tõusevad siiamaani ihukarvad püsti kui ma seda rännakut ja kõike seal juhtunut meenutan. Ma julgen esimest korda avalikult välja öelda, seda ka sügaval südames tundes: “Ma armastan oma naist kogu südamest ja tahan talle igal hetkel toeks olla, nii headel kui halbadel aegadel”.
Kui see ei ole ime, mis siis veel on, kallid eesti mehed ja naised?

Suur tänu Indres Viirsaar ja Ingrid Joya Tsirel selle elumuutva kogemuse eest. Minu tegelikku tänutunnet ei oska ma veel kahjuks sõnadesse panna ja vahel polegi sõnu vaja ????.

Heino Väli

????

Tahame tänada Teid imelise rännaku eest!
Oleme partneriga veel mitu nädalat peale Armastuse Rännakut kogetu lummuses ja see imeline lähenemine, mis rännakul meie vahel toimus kannab meid siiani.
Harjutused ja tehnikad, mida tegime, olid oma olemuselt nii lihtsad, aga see, mida nende käigus kogesime, täitis meid pealaest jalatallani armastusega.
See on rännak ja kogemus, mida soovitame kõigile paaridele, olenemata sellest, mis seisus või arengus on nende suhe. See annab nii tugeva ühtekuuluvuse tunde, mille pealt on võimalik liigutada mägesid, ja ikka ainult paremuse poole.

Alfred Hallika

Rännakud iseendasse, kogemusnõustamine, konstellatsioonid, suhte- ja paariteraapia, vabastav hingamine, toitumisalane nõustamine

Ingrid Joya Tsirel   joya@olenhoitud.ee   505 1567

Indres Viirsaar   indres@olenhoitud.ee    513 1111