Indres Viirsaar

 

Tel: 513 1111
E-mail: indres@olenhoitud.ee

 

 

 

Ma olen lapsest peale tahtnud aru saada mis on elu mõte, kuidas ja miks midagi juhtub, mis kujundab inimsuhteid, otsinud vastuseid seni vastamata küsimustele, uurides, katsetades, lugedes. Selleks, et aru saada kes ma ise olen, hakkasin otsima ennast läbi erinevate väljundite nagu näiteks reiki, massaaž, tantra, vabastava hingamise, valgus-, ja regressiooniteraapiad. Eriti südamelähedaseks on mulle saanud tegelemine vabastava hingamise terapeudina, samuti viin läbi konstellatsiooni töötubasid, teen suhteteraapiat Imago meetodil ja isikliku arengu konsultatsioone.

Imago suhteteraapia

Olen mõistnud, et Imago suhteteraapia meetod võimaldab inimestel õppida teineteist kuulama. Ma näen tihti kuidas vastuvõtule tulevad inimesed, kes vajavad tuge oma tunnete, mõtete ja vajaduste väljendamisel. Halvasti ütlemine, näägutamine, alandamine, karjumine, solvumine, kibestumine, viha ja vägivald- need on puuduliku omavahelise suhtluse tagajärjed, mitte see kes me tegelikult oleme. Armastus on alles aga seda ei ole tunda kui see on peidus sügaval solvumiste ja pettumuste kihi all, suhteteraapia abiga on võimalik see jälle üles leida. Terapeut juhatab paari turvaliselt südame ruumi ja inimesed taaskohtuvad uuesti. Tekib ühes rütmis hingamine ja taastub usaldus teineteise vastu. Inimeseks olemine tähendab, et elus on ka keerulisi olukordasid ja mittemõistmist, Imago abiga on võimalik suhtes edasi minna ja mis kõige tähtsam, Imago annab vajalikud tööriistad rahumeelseks suhtlemiseks kogu eluks. Lisaks paarisuhete toetamisele kasutan Imago tehnikat ka lapsevanema, lapse või sugulaste lepitamisel. See meetod on edukas igas olukorras kus inimesed soovivad vaid teineteist mõista ja kergemini edasi minna.

Konstellatsioonid

Konstellatsiooni teraapiaga tutvusin kui otsisin vastuseid enda ja oma suguvõsaga seotud küsimustele. Käisin konstellatsiooni looja Bert Hellingeri õpilase, Unmatta Wehrle konstellatsiooni terapeudi kursustel, lisaks täiendan ennast Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudi terapeutide kursusel. Väga huvitav on kogeda kahe erineva koolkonna, Saksa ja Vene suuna eripärasid ning nendest õppida ning tuua välja parim. Koos minu enda isikupäraga tekib minu enda käekiri mida saan kasutada oma klientide murede lahendamisel. Alustasin konstellatisooni töötubade läbiviijana gruppidele 2018 a. Praegu teen ma päris palju individuaalseid konstellatsioone, sest inimesed vajavad tihti oma privaatsust ja turvalist ruumi. Lisaks on individuaalses teraapias võimalik kohe probleemiga tegeleda, mitte ei ole vaja oodata millal grupp uuesti kokku tuleb.

Armastuse Rännakud

Armastuse Rännak on imeline võimalus mõista paremini oma tõelisi vajadusi, vabastada vanu mustreid ning lasta soovitud armastus enda ellu. Paarisuhtes annab see uue võimaluse taastada sügav sisemine ühendus ja päriselt südamest südamesse rääkida, avades enda sügavamid kihte nii endale kui ka oma kaaslasele. Individuaalsetel rännakutel tegeleme hetkel Sulle kõige olulisemate teemadega. Ainus mida me siin elus päriselt soovime, on ju olla õnnelik ja see, et minu kõige kallimad oleksid õnnelikud ja neil oleks hea.
Läbi isiklike kogemuste ja sügavate õppetundide saan ma pakkuda mõistmist, tuge ja taipamisi, mis aitavad igaühel jõuda sammukese lähemale oma vajaduste teadvustamisele ja armastuses olemisele. Kõik mida me enda ümber kogeme on ju meie endi peegeldus, seega on oma sisemise tasakaalu ja rõõmu üles leidmine on ilmselt suurim kingitus, mida me iseendale teha saame.
Armastuse Rännakuid viime me üldiselt läbi Ingrid Joyaga kahekesi, et nais- ja meesenergia oleksid tasakaalus ning koosolemise kogemus täis erilist väge ja armastuse valgust. Iga rännak on eriline ja kordumatu ning kannab endas suuri taipamisi, muutusi ja avardumisi. Kõige olulisem on teada, et Sa oled sellel teel alati hoitud ja toetatud!

 

Elu on rännak ja selleks, et meie teekond muutuks rõõmsaks seikluseks, on abiks õppida suhtlema kergelt, konfliktivabalt ja armastavalt. Kõik on valikute küsimus ja meie enda kätes ning neid kogemusi jagan ma meeleldi ka teistega.

Rännakud iseendasse, kogemusnõustamine, konstellatsioonid, suhte- ja paariteraapia, vabastav hingamine, toitumisalane nõustamine

Ingrid Joya Tsirel   joya@olenhoitud.ee   505 1567

Indres Viirsaar   indres@olenhoitud.ee    513 1111