Ingrid Joya Tsirel

 

Tel: 505 1567
E-mail: joya@olenhoitud.ee

 

 

 

 

Ma olen enesearenguterapeut, coach ja koolitaja. Lisaks enesearengu teemadel teen vastuvõtte, koolitusi ja töötubasid ka holistiliste toitumise, taimemaailma tarkuste ja teadliku tervenemise teemadel. Ma usun siiralt, et kõik on võimalik ja tean, et elu saab elada kergelt ning ise teadlikult valida oma perspektiivid ja tulevikusuunad.

Enesearengu nõustamine

Oma elu on võimalik muuta läbi teadlikkuse. Andes koha oma minevikule, olles täielikult kohal olevikus ja luues selgelt ja kergelt oma tulevikku. Ma olen kogenud ja näinud kõrvalt nii palju imesid, ümbersünde ja suuri elumuutusi, et uskuda kõige võimalikkusesse. Olen rõõmuga Sulle toeks personaalsetel vastuvõttudel, kui ka läbi koolituste, töötubade ja hinge avardavate sündmuste.

Holistiline toitumisalane nõustamine

Ma aitan eridieetidega kohanemisel (gluteenivaba, kaseiinivaba, vähendatud suhkru- ja süsivesikute sisaldusega toitumine, ketogeenne dieet jms), näitan, et on võimalik asendada maitsvaid kuid ebatervislikke või sobimatuid toitusid, tegeleda kaaluprobleemidega, toidusõltuvustega või lihtsalt nõustan tervisliku toitumise alal. Inimesed ja nende kehad on erinevad, mis maitseb ja sobib ühele, ei pruugi teisele. Kõik algab mõtlemisest. Sel hetkel kui teadvustame, et kõik on võimalik, ka nauding on valik, on edasi palju lihtsam. Kui vajad nõu oma toidulaua ülevaatamisel, asenduste leidmisel, eridieetidega kohanemisel, kontrollimatute isude mõistmisel või mis iganes toitumisega seotud teemadel, siis olen sellel teekonnal suurima rõõmuga Sulle toeks ja abiks. Koos on alati kergem!

Kogemusnõustamine lapsega seotud tervisekriisidega ja/või eridieediga kohanemisel

Iga laps on eriline ja oma lähedastele kõige kallim vara. Läbi lapse haiguse tabab peret alati kriis, muutes hetkega kõik. Kui terviseprobleemiga kaasnevad veel suured muutused igapäevarutiinis ja toitumises, siis tekib hetkega tohutult palju küsimusi ning igasugune tugi ja abi on väga vajalikud. Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus nõustaja on ise läbi teinud sarnase kriisikogemuse ning lisaks omab vastavat nõustamisalast väljaõpet. Ükski lugu ei ole kunagi samasugune ja igal inimesel on enda jaoks parim viis raskustega toimetulekuks aga mina saan läbi oma kogemuste ja teadmiste pakkuda lisaks tuge suurte kaotuste ja ootamatute muutustega toimetulekuks. Mõnikord ongi kõige olulisem tunda, et ma ei ole üksi ja see teadmine, et kõigega on võimalik toime tulla ning lihtsalt olla mõistetud.

Armastuse Rännakud

Armastuse Rännak on imeline võimalus mõista paremini oma tõelisi vajadusi, vabastada vanu mustreid ning lasta soovitud armastus enda ellu. Paarisuhtes annab see uue võimaluse taastada sügav sisemine ühendus ja päriselt südamest südamesse rääkida, avades enda sügavamid kihte nii endale kui ka oma kaaslasele. Individuaalsetel rännakutel tegeleme hetkel Sulle kõige olulisemate teemadega. Ainus mida me siin elus päriselt soovime, on ju olla õnnelik ja see, et minu kõige kallimad oleksid õnnelikud ja neil oleks hea.
Läbi isiklike kogemuste ja sügavate õppetundide saan ma pakkuda mõistmist, tuge ja taipamisi, mis aitavad igaühel jõuda sammukese lähemale oma vajaduste teadvustamisele ja armastuses olemisele. Kõik mida me enda ümber kogeme on ju meie endi peegeldus, seega on oma sisemise tasakaalu ja rõõmu üles leidmine on ilmselt suurim kingitus, mida me iseendale teha saame.
Armastuse Rännakuid viime me üldiselt läbi Indresega kahekesi, et nais- ja meesenergia oleksid tasakaalus ning koosolemise kogemus täis erilist väge ja armastuse valgust. Iga rännak on eriline ja kordumatu ning kannab endas suuri taipamisi, muutusi ja avardumisi. Kõige olulisem on teada, et Sa oled sellel teel alati hoitud ja toetatud!

Rohkem infot minu tegemiste kohta leiad WWW.JOYA.EE

Rännakud iseendasse, kogemusnõustamine, konstellatsioonid, suhte- ja paariteraapia, vabastav hingamine, toitumisalane nõustamine

Ingrid Joya Tsirel   joya@olenhoitud.ee   505 1567

Indres Viirsaar   indres@olenhoitud.ee    513 1111