Enesearengu nõustamine

Enesearengu nõustamine

Iga inimene on kombinatsioon mineviku lugudest, olevikus olevast ja tuleviku visioonidest. Eneseareng on läbi elu kestev protsess, mida me saame ise suunata ja kujundada nii nagu parasjagu valime. Tule vastuvõtule kui sul on küsimusi iseenda ja oma elu kohta. Mida sa soovid ja vajad, kuhu edasi minna, milliseid valikuid teha? Sisemine rahu ja harmoonia on kõige välise alus ja selle leidmise nimel tuleb endale aega võtta ja vahest ka välist abi kasutada.

Vajadusel vaatame ajas tagasi päritolupere mustritesse, lapsepõlve traumadesse ja lahustamist vajavatesse mineviku kogemustesse. Tuleviku visioonide selgemaks taipamiseks ja oma fookuse seadmiseks saame vaadata ajas edasi. Oma soovidest, unistustest ja vajadustest aru saamine on väga oluline. Siin saame kasutada coachingut, NLP-d, konstellatsiooni ja erinevaid praktilisi minevikku-olevikku-tulevikku vaatamist võimaldavaid tehnikaid. Eesmärgiga nautida olevikku maksimaalselt ning luua oma tulevikku teadlikult ja täies potentsiaalis.

Enesearengu nõustamist viivad läbi Ingrid Joya Tsirel ja Indres Viirsaar


505 1567
joya@olenhoitud.ee

513 1111
indres@olenhoitud.ee

Rännakud iseendasse, kogemusnõustamine, konstellatsioonid, suhte- ja paariteraapia, vabastav hingamine, toitumisalane nõustamine

Ingrid Joya Tsirel   joya@olenhoitud.ee   505 1567

Indres Viirsaar   indres@olenhoitud.ee    513 1111