Avaleht

Who we are

Our Main Services

What We Do

Our Classes

Teadliku toitumise nõustamine

Toidutalumatused, eridieedid, toidusõltuvused, probleemid kehakaaluga ja tervislik toitumine on vaid osad toitumisega seotud teemadest, millega me ühel või teisel moel kokku võime puutuda.

Suhte- ja paariteraapia

Lihtne ja arusaadav paariteraapia, mis aitab partnereid teineteist paremini kuulama ja mõistma.

Our Yoga studio

The Main Reasons to Practice Yoga

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae lorem.
From the shop

Our Products

We are absolute

The Best Yoga Studio
on New York

Saan nüüd lõpuks ise ka aru, et liigun edasi suunas, mis toob mu ellu rohkem kergust ja rõõmu. Ei soovi olla enam ohver ja muretseda kõigi teiste pärast unustades ennast. Ja loodan, et üks hetk mõistan kõike seda sügavamalt, et kõik juhtub meie elus mingil põhjusel ja see on vajalik.
Olen sulle väga tänulik, aitäh!

Karin

Uskumatu lugu, aga kui ma sinu juurest konstellatsioonist ära tulin, siis peale seda kohe helistas mulle isa! Rääkisime temaga normaalselt poolt tundi jutti. Isa, kes pole tahtnud minuga suhelda 10 aastat! See on täiesti uskumatu! Tegime töö isaga ja kohe peale seda ta helistas. Kui see minuga ei oleks juhtunud siis ma seda ei usuks! Aitäh Indres, aitäh, aitäh!

Tiit

Peale Imagot on mehega suhted läinud palju paremaks! Ka minu enda osas on nii mõndagi muutunud. Loobusin suitsetamisest uuesti, seekord jookseb juba 3 nädal. Teen jälle tutvust trenniga ja tegutsemistahe on tagasi tulnud. Ja võibolla veidi austust enda vastu ka, ei oskagi sõnadesse panna, aga endal on parem ja kergem olla küll. Aitäh sulle selle eest.

Triin

Rännakud iseendasse, kogemusnõustamine, konstellatsioonid, suhte- ja paariteraapia, vabastav hingamine, toitumisalane nõustamine

Ingrid Joya Tsirel   joya@olenhoitud.ee   505 1567

Indres Viirsaar   indres@olenhoitud.ee    513 1111